Jak umówić pierwsze spotkanie?

Skoro jesteś już tutaj – to najlepszy dowód na to, że nie tylko mówisz, ale i CHCESZ zacząć działać!
Zapisz się na wizytę do Studia Diety Greenfit już teraz.

Zadzwoń na numer:
+48 500 126 496
Napisz do nas maila:
studiodiety.greenfit@gmail.com
Skontaktuj się przez fanpage:
fb.com/StudioDietyGreenfit

Warto jednak pamiętać o kilku rzeczach przed przyjściem do dietetyka:

  • Odeślij na adres: studiodiety.greenfit@gmail.com wypełniony kwestionariusz żywieniowy (preferowany format pliku .docx). Powinieneś go wcześniej dostać od nas na maila!

 

  • Zabierz ze sobą aktualne badania, a jeśli ich nie masz – postaraj się je zrobić 😀 Zawsze warto odświeżyć swoją diagnostykę i choć raz do roku skontrolować morfologię, profil lipidowy i hormonalny. Często niezdiagnozowane choroby mogą utrudnić walkę o wymarzone żywieniowe cele. Dlatego badania pozwolą naszym specjalistom dobrać dietę bez żadnych wątpliwości.

  • Staraj się zachować zalecenia, do poprawnego przeprowadzenia analizy, tj. bądź 3 – 4 godziny po posiłku (lub jeśli jest możliwość wizyty porannej – bądź na czczo), nie pij płynów bezpośrednio przed spotkaniem i skorzystaj z toalety, nie smaruj dłoni i stóp kremami, nie wykonuj aktywności fizycznej w dzień analizy oraz nie pij wcześniej alkoholu. Wyśpij się i przyjdź w luźnych ubraniach (unikaj np. jeansów z metalowymi zamkami czy guzikami). Zachowanie tych warunków pozwoli wykonać badanie z jak najmniejszym błędem pomiarowym.

  • Zastanów się nad tym co jadasz na co dzień oraz jak wygląda Twój żywieniowy tryb dnia. Pomyśl co lubisz, a czego nie i w jaki sposób wyobrażasz sobie swój nowy dietetyczny plan 😀

Udało się! Termin pierwszego spotkania wyznaczony, data w kalendarzu zaznaczona, przypomnienie SMS’em powinno pojawić się dzień wcześniej, więc co teraz?

Na początek – niczym się nie stresuj 😀 Spotkanie w naszym gabinecie dietetycznym jest naprawdę miłe.

Pamiętaj, jeśli z różnych przyczyn nie możesz pojawić się na wizycie, daj nam wcześniej znać! Rozumiemy wszystkie sytuacje życiowe i postaramy się przenieść spotkanie na dogodny dla Ciebie czas. Miej na uwadze, że Twój termin, może przydać się komuś innemu

😎

#odwoluje #nieblokuje