Studio Diety Greenfit stacjonuje na ulicy Gęsiej 22a, w przychodni Open Medical. Przychodnia mieści się wewnątrz budynku Hotelu Galaxy, obok Galerii Kazimierz.

Dostaniecie się do nas wszelką komunikacją miejską jadącą do Ronda Grzegórzeckiego oraz Św. Wawrzyńca, a samochód można zostawić na parkingu hotelowym (zniżka dla pacjentów Open Medical) lub darmowym przez 1 godzinę parkingu Galerii Kazimierz (najbliżej będzie z parkingu niebieskiego). Zdradzamy również tajemne przejście z galerii! Będąc na parterze Galerii Kazimierz i przechodząc przez Drogerię Natura, najszybciej dostaniecie się do budynku Hotelu Galaxy, a następnie do Open Medical, w którym mieści się gabinet Studia Diety Greenfit! Wystarczy przejść na drugą stronę ulicy i jesteś 😀

Pamiętaj, jeśli z różnych przyczyn nie możesz pojawić się na wizycie, daj nam wcześniej znać! Rozumiemy wszystkie sytuacje życiowe i postaramy się przenieść spotkanie na dogodny dla Ciebie czas. Miej na uwadze, że Twój termin, może przydać się komuś innemu😎 #odwoluje #nieblokuje

 

Gabinet jest otwarty od poniedziałku do piątku, w godzinach od 11:00 do 19:00.
Ale po konsultacji ze specjalistą, jest możliwość umówienia wizyty we wcześniejszych godzinach porannych.

Nasi specjaliści oferują własny dojazd na szkolenia oraz warsztaty żywieniowe dla szkół, dzieci i rodziców, placówek publicznych oraz pracowników firm.


Więc jeśli chciałbyś aby w Twoim miejscu pracy lub szkole, każdy mógł skorzystać z fachowej porady żywieniowej – zadzwoń do nas!